Zastępstwa w dniu 2018-01-19 - 2018-01-22
Agnieszka Fajkier / 2018-01-19 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 a - Wychowanie do życia w rodzinie, 218 Aleksandra Olszar za nieobecny oddział, j.angielski
8 3 b(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 Wychowanie do życia w rodzinie - Wychowanie do życia w rodzinie, 200 Dawid Hołda złączenie grup 6SP + 2c
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
8 Cp Dawid Hołda  
       
Marta Ługowska / 2018-01-19 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 CL - Uczniowie przychodzą później    
2 7 bSP - Uczniowie przychodzą później    
3 7 bSP - Zajęcia z wychowawcą, 314 Łukasz Chmielecki warsztaty
4 2 a - Fizyka, 314 Mariusz Bardowa za nieobecny oddział, geografia
5 2 b - Fizyka, 314 Jarosław Janusz za nieobecny oddział, religia
7 2 d - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 2 d - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 7 aSP - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 B II Bożena Witala - Sługa  
6 B I Jacek Kowol  
       
Ludwik Maciejewski / 2018-01-19 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 7 aSP - Uczniowie przychodzą później    
2 7 aSP - Uczniowie przychodzą później    
3 7 aSP - Uczniowie przychodzą później    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 S Jakub Dejewski  
       
Mateusz Mleczko / 2018-01-19 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
8 7 bSP - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 7 bSP - Uczniowie zwolnieni do domu    
10 7 bSP - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
8 S Jarosław Kubiak  
10 S Marcin Polowczyk  
       
Jerzy Rupik / 2018-01-19 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
6 3 AP - Podstawy projektowania, 308 Elżbieta Gawron za nieobecny oddział
       
Renata Tetla / 2018-01-19 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 7 bSP - Uczniowie przychodzą później    
2 2 AL - Uczniowie przychodzą później    
3 1 AGo - Historia, D Aleksandra Olszar złączenie grup, j. angielski
4 3 AL - Historia rozszerzona, 211 Łukasz Chmielecki matematyka
5 2 AL - Historia rozszerzona, 211 Jadwiga Kowol za nieobecny oddział, przyroda
6 1 BL - Historia, 211 Sabina Konsek za nieobecny oddział, j.angielski
7 3 a - Historia, 211 Grażyna Klimiuk za nieobecny oddział, j.polski
8 1 AL - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 C II Stanisław Bieleń  
5 C I Jacek Kowol  
7 Cp Mariusz Bardowa  
8 C I Jakub Dejewski  
       
Dorota Wandzel / 2018-01-19 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
4 3 MS - Chemia rozszerzona, D Iwona Holona złączenie grup, matematyka
5 3 MS - Uczniowie zwolnieni do domu    
6 2 d - Chemia, 320 Małgorzata Pedowicz za nieobecny oddział, zaj.artystyczne
7 7 bSP - Chemia, 320 Małgorzata Pedowicz za nieobecny oddział, plastyka
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
6 B II Bożena Witala - Sługa  
       
Katarzyna Wejster / 2018-01-19 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 b - Matematyka, 203 Iwona Todys matematyka
2 Matematyka - Matematyka, 203 Danuta Marcisz-Niesłańczyk matematyka
3 3 d - Matematyka, 203 Iwona Todys matematyka
5 2 KS - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 Cp Bożena Witala - Sługa  
2 C I Grażyna Klimiuk  
3 C I Aleksandra Weber  
       
Mateusz Włosek / 2018-01-19 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
5 7 aSP(1) - Religia, 418 Łukasz Chmielecki warsztaty
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 P Stanisław Bieleń  
       
Arkadiusz Żurkowski / 2018-01-19 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
3 2 d - Baseball / softball, SG1 Mateusz Mleczko  
4 2 d - Baseball / softball, SG1 Mateusz Mleczko  
5 2 d - Baseball / softball, SG1 Mateusz Mleczko  
8 3 d - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 3 d - Uczniowie zwolnieni do domu    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
2 S Mariusz Bardowa  
5 S Elżbieta Gawron  
       
Ludwik Maciejewski / 2018-01-22 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
3 4 SP(1) - Piłka koszykowa, SG1 Zbigniew Dusza złączenie grup
4 4 SP(1) - Piłka koszykowa, SG1 Zbigniew Dusza złączenie grup
5 4 SP(1) - Piłka koszykowa, SG1 Zbigniew Dusza złączenie grup
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
5 S Waldemar Trojnar  
       
Katarzyna Wejster / 2018-01-22 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 b - Uczniowie przychodzą później    
2 3 b - Uczniowie przychodzą później    
3 Matematyka - Matematyka, 203 Łukasz Chmielecki zaj. z wychowawcą
4 3 AL - Matematyka, 203 Łukasz Chmielecki matematyka
5 3 d - Matematyka, 203 Wojciech Kostur wych. fizyczne
6 3 MS - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 1 CL - Zajęcia z wychowawcą, 203 Aleksandra Olszar j. angielski
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
0 Cp Dorota Wandzel  
3 Cp Katarzyna Bąkowska  
6 Bp Alina Poloczek  
       
Mateusz Włosek / 2018-01-22 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
7 3 a(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 2 a(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 Religia - Religia, 412 Dawid Hołda złączenie grup 6SP+2c
10 Religia - Religia, 412 Dawid Hołda złączenie grup 6SP +2c
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
8 A I Alicja Karwowska  
9 A I Iwona Todys  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN