GIM3 Żory - Aktywny w szkole aktywny w życiu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Aktualności

III Ponadregionalne Warsztaty Naukowe

Drukuj PDF

Dnia 6 listopada uczestnicy projektu „Aktywni w szkole, aktywni w życiu” wzięli udział w III Ponadregionalnych Warsztatach Naukowych na Uniwersytecie Śląskim.

W trakcie zjazdu wysłuchaliśmy wykładu z zakresu fizyki o enigmatycznym tytule „Chopin w stylu de Broigle’a”,  wzięliśmy udział w sesji posterowej, na której prezentowaliśmy swój plakat pt. „Róże dla aktywnych”, a także, poprzez liczne prezentacje multimedialne, mogliśmy się zorientować nad czym pracują, w ramach projektu, inne śląskie szkoły.

 

Wycieczka do Krakowa

Drukuj PDF

W dniach  23 – 25 października 2010r.  byliśmy na wycieczce do Krakowa  Była razem z nami grupa licealistów z Olesna. Pierwszego dnia  byliśmy w Muzeum Narodowym w Sukiennicach,  następnie przeszliśmy ulicą Floriańską  do Barbakanu, potem  pojechaliśmy do ośrodka gdzie mieliśmy się zakwaterować. Na drugi dzień Byliśmy w Ogrodzie Doświadczeń im. S. Lema, następnie w Muzeum Inżynierii Miejskiej a później  zwiedzaliśmy miasto z  przewodnikiem. Ostatniego dnia zwiedzaliśmy Ojcowski Park Narodowy.


 

Wycieczka

Drukuj PDF

Informujemy, że wycieczka do Krakowa odbędzie się w dn. 23-25.10.2010 r.

Program wycieczki do pobrania:   Pobierz

 

Drugi rok realizacji projektu

Drukuj PDF

Z dniem 15 września 2010r. rozpoczęliśmy prace w ramach projektu "Aktywny w szkole, aktywny w życiu". Tematyka zajęć w roku szkolnym 2010/2011 została opisana w dziale Opis projektu.

 

wyjazd na obóz

Drukuj PDF

Uczestnikom obozu przypominamy, że wyjazd do Wisly zaplanowano na dzień 2 lipca 2010 r. o godz. 7.00 z parkingu przed budynkiem szkoły. Zbiórka wyjeżdżających o 6.50. Powrót planowany jest na dzień 8 lipca 2010 r. około godz. 17.00.

Prosimy o przypomnienie sobie regulaminu obozu dostępnego na tej stronie.

Miłego wypoczynku

 

 

 
Więcej artykułów…


Strona 3 z 7

Logowanie

Sonda